« Zpět na všechny novinky

12/04 2014Proč termín 7. 6. 2014?

Proč jsme zvolili zrovna tento termín, když v tu dobu na území České a Slovenské republiky probíhají další dva závody? To je vaše častá otázka posledních dní. V tomto termínu se koná v pražské Tipsport areně akce obřích rozměrů zaměřená na bodybuilding a fitness. Tou není nic jiného než Olympia Amateur Europe. Event je obřím lákadlem nejenom díky závodníkům, ale rovněž díky EXPU, které probíhá zároveň.

img

Uspořádat naše závody ve stejný den nám přišlo jako obrovská výzva. Budou se totiž konat přímo před hlavním vchodem Tipsport areny. Dojde tak ke skvělému propojení dvou atraktivních akcí. Proto jsme museli přijmout fakt, že se termín bude křížit s dalšími dvěma závody. Nicméně! Tyto závody jsou zacíleny na jednotlivce, nikoliv na týmy jako PTB. I na základě toho věříme, že se nám podaří naplnit kapacita 60 týmů.

Největším plusem spojení výše zmiňovaných eventů je pro nás divácký zájem, který si od tohoto termínu slibujeme. Chceme, aby se CF dostal více do podvědomí sportovní, ale i laické veřejnosti. Všechny závody, které se v ČR doposud konaly, byly skvělé, po divácké stránce ale už méně. A my to chceme v rámci PTB napravit. Díky propojení naší akce s Olympií se může stát, že naše finále se bude odehrávat před 3-5 tisícovkami lidí. No není tohle velké lákadlo pro nás jako organizátory a velká výzva pro závodníky?

PTB tým

Hlavní partneři