« Zpět na všechny novinky

13/04 2014Rozhovor s Petrem Schlegelem

Nejen závodníci, ale také organizátoři Prague Team Battle dobře vědí, co pořádně náročný závod obnáší. Hlavní rozhodčí Petr Schlegel, který se bude starat o hladký průběh akce, rozhodně není žádným nováčkem – na kontě má vítězství na Czech Beast 2013 a No Excuse 2013 a účast na celé řadě dalších závodů. Co nám o Prague Team Battle prozradí?

img

Petře, jak ses k Prague Team Battle dostal?

Spolupracuji s firmou Fit-pro Czech a Bear Foot – no a ti mě oslovili, jestli bych se na Prague Team Battle nechtěl podílet. Ani na moment jsem nezaváhal a souhlasil.

Co máš na akci na starosti?

Mám částečně prsty v organizaci a z mých rukou budou i jednotlivá WOD. Díky možnostem Bear Foot jsem se mohl vyřádit a připravit pro závodníky opravdové lahůdky.

Na co se závodníci mohou těšit?

Nechci zatím nic prozrazovat, ale každopádně se objeví pomůcky, které na české scéně dosud nebyly k vidění. Závodníky se budeme snažit prověřit po všech stránkách a rozhodně se mohou těšit na nadstandardní podmínky a zázemí. Chceme, aby Prague Team Battle dostál svému titulu a odpovídal závodům mezinárodní úrovně.

V čem se bude tento závod lišit od ostatních?

Naším cílem je nabídnout atletům závod na co nejvyšší úrovni se vším, co k tomu patří – zázemí, ceny, prize money, vybavení, judges, organizace.

Kdy a jak se závodníci dozvědí další informace?

Vše potřebné budeme průběžně zveřejňovat na webu i na Facebooku. Kromě organizačních věcí jako je čas prezence nebo starty heatů se těsně před závodem objeví i rozpis WOD včetně popisu standardů.

Jakých závodů ses ty osobně zúčastnil?

Kromě zmiňovaných Czech Beast 2013 a No Excuse 2013 třeba taky Battle of London 2013, kde jsem závodil jako jediný Čech, HES team invitational, Liberec Cross Challenge nebo Pardubice Cross Challenge.

Hlavní partneři