Název týmu Jméno kapitána Domácí GYM Země

 1# CrossFit Salzburg Andreas Diwald CrossFit Salzburg AUT

 2# CrossFit Salzburg 2 Clemens Diwald CrossFit Salzburg AUT

 3# CrossFit Watt Nyíri László CrossFit Watt HUN

 4# No rep team Mateusz Falinski Valkyria POL

 5# Reebok HESTreZ Team 3 Łukasz Piwkowski CrossFit Wrocław POL

 6# The Bille Artur Sosnowski Skills Training Center POL

 7# Reebok HESTreZ Team 1 Pawel Czaplicki CrossFit Wrocław POL

 8# CFSBG3 Sonja Jungreitmayr Crossfit Salzburg AUT

 9# Crossfit WattAFuck Vida László Crossfit Watt HUN

 10# Reebok HESTREZ team 2 Karol Kuropatnicki Crossfit Wroclaw POL

 11# Crossoholics Maximilian Wolf Gitti City AUT

 12# CZECH BEAST David Egydy CROSSFIT ZLÍN CZE

 13# BodyWorld Erik Tóth BodyWorld SVK

 14# CrossFit Regensburg 1 Stephan Schwertfeger CrossFit Regensburg GER

 15# CrossFit Regensburg II Matthias Stadler CrossFit Regensburg GER

1# - #15

Vyhrazené pro pozavné týmy

16# Spartans II. Monika Tatíčková Big One Fitness Brno CZE

17# Spartans III. Zuzana Csikósová Big One Fitness Brno CZE

18# Crossfit Committed Ninjas Jakub Šula Crossfit Committed CZE

19# Becross Sokolov Martin Šihovec Becross Sokolov CZE

20# Becross Sokolov B Jiří Krš CrossGym CZE

21# Beztrika Marek Lubina Elite gym brno CZE

22# Elite Gym Brno Vláďa Brzokoupil Elite Gym Brno CZE

23# Delta Team Lukáš Hřebík Colliery Crossfit Ostrava CZE

24# Superior14 Colliery Crossfit Ondřej Ševčík Colliery CrossFit Ostrava CZE

25# Powergears CZ Martin Štěpánek FKF Hradec Králové CZE

26# Ultimate Fitness 2 Pavel Řehulka Ultimate Fitness CZE

27# CrossFit Watt Energy Zoltan Varga CrossFit Watt CZE

28# Omalovanky Libor Mačalík Spartans Big One Fitness CZE

29# Crossfit Committed 2 Anna Pačesová Crossfit Committed CZE

30# Ultimate Fitness Jakub Buček Ultimate Fitness CZE

31# Pussies Martina Lukešová Ultimate Fitness CZE

32# ELT GYM II Adam Černý Elite gym Brno CZE

33# Ultimate Fitness ELITE Renato Conclino Ultimate Fitness CZE

34# Do počtu Adam Čížek Xxtreme Arena CZE

35# HardCross 1 Petr Pořický HardCross CZE

36# HardCross 2 Jakub Mašek HardCross CZE

37# Smíchov Gym Jakub Šálek Smíchov Gym CZE

38# Sokol Semily 1 Martin Juska TJ Sokol Semily CZE

39# Universal team Stanislav Bálka Universe CZE

40# Sokol Semily 2 Vojtěch Machytka TJ Sokol Semily CZE

41# FANTASTIC FOUR Aleš Jezdinský FKF CZE

42# Crossfit Praha Luboš Terč Crossfit Praha CZE

43# CrossFit Pardubice Michael Urban CrossFit Pardubice CZE

44# CFT Liberec David Klíma Cross Fitness Training CZE

45# Ellen´s guys Martin Balík Sportklub Plzeňka CZE

46# CrossFit RGB Alina Spag CrossFit Regensburg GER

47# Squadra azzura Eva Küfnerová Sportklub Plzeňka CZE

48# Fit Factory Třinec Patrik Čavoj Fit Factory Třinec CZE

49# CZECH BEAST 2 Dušan Brada CrossFit Zlin CZE

50# - #60

Vyhrazeno pro váš tým!

Přihlaš svůj tým a bojuj o prize money 20.000 Kč

Hlavní partneři